Smiling farmer writing on a document

nasza firma

Jesteśmy dostawcą sprawdzonych materiałów paszowych, spełniających wymogi rynku krajowego. Oferujemy surowce do produkcji pasz gotowych, premixów, bolusów. Współpracujemy zarówno z firmami handlowymi jak i z gospodarstwami. Dbamy szczegółowo o jakość naszych surowców oraz terminowość dostaw. Jesteśmy w stanie kontrolować dostawę na każdym jej etapie, mamy również możliwość wysyłki towarów w każdy zakątek Polski.

Certyfikaty

Dzięki certyfikatowi GMP+ oraz jakości pasz NON GMO jesteśmy zaufanym partnerem w produkcji pasz dla zwierząt gospodarskich, domowych i futerkowych. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie dla koncernu paszowego oraz bezpośrednio dla rolnika indywidualnego. Dodatkowo służymy pomocą w zakresie doradztwa żywieniowego oraz zastąpienia produktu innym, w razie jego braku na rynku lub problemów z nabyciem.

Rozwój

Dynamiczny rozwój naszej firmy osiągamy dzięki profesjonalizmowi oraz zaufaniu i satysfakcji naszych klientów. Poprzez prowadzenie uczciwego biznesu, dbałość o jakość dostarczanych produktów, możemy być dumni ze współpracy z największymi producentami pasz, jak i wieloma klientami indywidualnymi. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, ponieważ każdy z naszych Klientów jest wyjątkowy.

Sukces i zadowolenie hodowcy są naszym sukcesem.